Järgnevad reeglid on loodud selles, et tagada arenguks ja koostööks parim võimalik keskkond.

GoldenRoad on äri- ja investeerimiskogukond, nii et õppeplatvormil/ kontoris suhtlemine ja käitumine peab olema korrektne, professionaalne ja teisi austav.  Kontrollime enda sõnavara. – nii säilitame edasiviiva ja arendava keskkonna.

Õppeplatvormil (Slackis) muude teemade, kui trademine, arutamine on keelatud vältimaks üleliigset taustamüra. GoldenRoad ei paku finants- või investeerimisalast nõu. Siin jagatakse hariduslikku infot.

1) Kõiki trade võetakse omal vastutusel.
2) Keegi peale sinu ei ole vastutav sinu tulemuste eest. Seega tuleb ise olla aktiivne, leida lahendusi, kuulata ja küsida abi.
3) Õppematerjale on soovituslik läbida mitu korda.Esimene kord: vaata/kuula läbi, Teine kord: kirjuta üles ja märgi graafikul, Kolmas kord: otsi infot juurde. Et gruppi edasi viia tehke ettepanekuid.Kui pole ettepanekuid ei saa teile loodud keskkonda ka parandada. Selleks on #ettepanekud channel.
4) Pea kinni seatud eesmärkidest. Pane rõhk nende saavutamisele. Mõtle positiivselt. Kõik, mida sa ootad ja mõtled saab üks hetk reaalsuseks. Positiivsete mõtetega tõmbad ka positiivsust enda ellu.
5) Teamwork makes the dream work. Tee koostööd tiimikaaslastega, õpeta ja õpi ise, jaga enda eesmärke- jõua kaugemale.
6) 1 raamat kuus muudab su elu. Mõtle, mis infost sa ilma jääd, kui jätad selle raamatu lugemata. Just see raamat võib algatada su elus midagi, mis täidab su unistused. Leia endale mentor või eeskuju.

Goldenroad on nüüdseks Aurea Viam

Mine vaata meie uut kodulehte!